Szanowni Studenci,

 

Informujemy, że zasady płatności za czerwiec 2020 r. są takie same, jak za kwiecień i maj, zatem osobom, które nie mieszkają w Akademiku przysługuje 50% zniżki. Uczelnie wznawiają zajęcia, jednak w ograniczonym zakresie. Jeżeli student korzystający ze zniżki będzie chciał wrócić do Akademika na drugą połowę miesiąca, będzie mógł to zrobić bez żadnych dodatkowych opłat.

 

 

Szanowni Studenci,

Zdecydowaliśmy się obniżyć o 50% opłatę za kwiecień 2020 roku wszystkim, którzy w związku z zawieszeniem zajęć na uczelniach wrócili do domów i nie będą w tym miesiącu przebywać w Akademiku.

 

Wysokość wyżej wymienionej opłaty ustaliliśmy po dogłębnej analizie ponoszonych przez nas kosztów stałych takich jak wynagrodzenia pracowników, czynsz, ogrzewanie, ubezpieczenie budynków, wywóz śmieci, Internet, ochrona obiektu, koszty księgowości i podatek od nieruchomości.

 

W przypadku gdyby już w kwietniu wznowiono zajęcia na uczelniach, Studenci korzystający z obniżonej opłaty mogliby wrócić do Akademika bez jakichkolwiek dodatkowych płatności.
 
Aby skorzystać z obniżonej opłaty za miesiąc kwiecień 2020 r. nie trzeba występować z żadnym formalnym wnioskiem. Wystarczy przelać opłatę w obniżonej wysokości na nasze konto bankowe w standardowym terminie (do 5. dnia miesiąca).
 

Studentów, którzy już dokonali zapłaty za kwiecień 2020 r. w pełnej wysokości, a chcieliby skorzystać z opłaty obniżonej, prosimy o poinformowanie nas o tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. W takiej sytuacji połowa dokonanej płatności za kwiecień zaliczona zostanie na poczet płatności za kolejny okres.

 

W ramach obniżonej opłaty każdy Student ma możliwość dostępu do swojego pokoju, np. w celu wzięcia swoich rzeczy, jednak w takiej sytuacji prosimy każdorazowo uprzedzić nas o swym zamiarze telefonicznie. Oczywiście Studenci korzystający z obniżonej opłaty mogą pozostawić swoje rzeczy w pokojach.

 

Obniżenie opłaty nie dotyczy Studentów, którzy będą w kwietniu 2020 r. mieszkać w Akademiku na normalnych zasadach oraz Studentów, którzy skorzystali ze zniżkowej oferty rocznej. Zarówno w budynku LEO, jak i TEO, część Studentów nadal mieszka, dlatego recepcja pozostaje czynna, a osoby sprzątające dbają o czystość przy zastosowaniu środków dezynfekcji.

 

Pandemia koronawirusa dotyka naszej branży w sposób szczególny, jednak wierzymy, że dzięki współpracy i zrozumieniu uda nam się przezwyciężyć ten trudny czas.
Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkim Studentom oraz ich najbliższym dużo zdrowia!

 

 

 

 

 


Dostałeś się na wymarzone studia?
A może już studiujesz, lecz szukasz nowego lokum?
Czas na wymarzony akademik!


Zapraszamy do nowo wybudowanego, luksusowego Akademika LEO w Poznaniu!
Do wynajęcia pokoje 1 i 2-osobowe, wszystkie z własnymi łazienkami.

Każdy pokój wyposażony jest m.in. w ręcznie wykonane w kowalstwie artystycznym łóżko, lodówkę, internet, szafę, biurko.
Do dyspozycji studentów są w pełni wyposażone kuchnie, pralnie
i zamykany parking. Obiekt jest monitorowany.

Akademik położony jest w willowej dzielnicy Poznania, 2 minuty pieszo
od przystanku tramwajowego, z którego w ok. 15 minut dojeżdża się do centrum.

Minimalny okres najmu wynosi 1 miesiąc. Akademik czynny jest również w okresie wakacyjnym.

 

We wrześniu 2014 roku został otwarty drugi  nasz Akademik - TEO. Stworzyliśmy go w stylu greckim. Każdy pokój nosi nazwę innej greckiej wyspy. Kolorystyka wystroju jest biało-niebieska. Nowy Akademik sąsiaduje z obiektem LEO.  Zapraszamy!