Leo Akademik

 

Łukasz - tel. 691-629-757

Asia - tel. 667-815-042

biuro@leoakademik.pl

 

Ul. Ząbkowicka 10

60-166 Poznań

 

 

 

Z centrum miasta do Leo Akademika dojedziemy bezpośrednio linią tramwajową nr 13.

 

Dojazd z dworca PKP

 

Tramwajem nr 6 dojedziemy bezpośrednio do Leo Akademika.

Na Moście Dworcowym wsiadamy w tramwaj nr 6 (kierunek Junikowo). Wysiadamy na przestanku "Cmentarna".  Przechodzimy przez ulicę Grunwaldzką, idziemy w prawo i po 50 metrach po lewej stronie będzie ulica  Ząbkowicka.  Na tej ulicy, pod numerem 10 znajduje się nasz Leo Akademik.

 

Dojazd z lotniska Ławica
Autobusem nr 77 (kierunek os. Kwiatowe) wysiadamy na przystanku Junikowo. Zalecamy dojazd taksówką, zważywszy na krótki odcinek ok. 3 km.
 

Dojazd z Autostrady A2
Przez Komorniki, kierujemy się na ulicę Wołczyńską, przejeżdżamy przez przejazd kolejowy i dalej ulicą Grunwaldzką jedziemy w kierunku Junikowa i centrum miasta. Mijamy po lewej stronie dworzec tramwajowo-autobusowy Junikowo i na światłach skręcam w prawo w Wieruszowską. Po 50 metrach znów skręcamy w prawo w Namysłowską i ta ulica doprowadzi nas do Ząbkowickiej, na której znajduje się Leo Akademik.

 

Dojazd nocą komunikacją miejską - autobusem nocnym MPK nr 251 z Ronda Kaponiera, w stronę Os.Kwiatowego ( wysiadamy na przystanku Cmentarna) Przechodzimy przez ulicę Grunwaldzką, idziemy w prawo i pierwsza w lewo to ulica Ząbkowicka.